KOREJSKÁ KINEMATOGRAFIE

zhlédnuté korejské filmy (3) a seriály (45)

KORB  //  DRAMASBEANS  //  TMDB  //  VIKI

Kvě 15

Moje

Dvě ženy z rodiny zámožných byznysmenů se snaží uniknout ze zlaté klece plné tajemství a lží a překonat všechno, co jim stojí v cestě za skutečnou radostí ze života.

Noh Ae Jung je svobodná matka, která společně se svou matkou vychovává svou dceru No Ha-Nee. Do jejího života však brzy vstoupí čtyři muži, kteří obrátí její svět vzhůru nohama.

Po tragické nehodě se mocná zákulisní hráčka Hwang Do-hee snaží protlačit obhájkyni lidských práv Oh Kyung-sook na post starostky Soulu. A hodlá přitom zničit svou bývalou zaměstnavatelku Son Young-sim.

Veterinář Han Ji-yul ze Soulu se neochotně přestěhuje na venkov, kde se seznámí s místní policistkou An Ja-yeong. Ta ví o všem, co se tam šustne, a navíc skrývá milé tajemství.

Když rodina Wudžu náhle přijde o svůj dům, rozhodne se Wudžu pomstít za všechny nespravedlnosti, kterými byla vystavena. Její údajný nepřítel, Dongdžin, je však srdečná, osamělá a jemná duše. Podaří se jí provést její plán pomsty?

Na Jongtanské střední škole zemře chlapec Park Wonsok. Ok Čchanmi nevěří, že její bratr-dvojče spáchal sebevraždu. Přestupuje proto do školy svého zemřelého bratra a snaží odhalit pravdu o tom, co se skutečně stalo.

Nadaný středoškolák Oh Jisoo nechce, aby jeho život skončil ve slepé uličce. Aby měl peníze na univerzitní školné, vydá se na dráhu zločince.

Když se Lee Jeong-in a Yu Ji-ho potkají, stane se něco nečekaného. Ve vzduchu se vznáší jaro a možné je tak všechno.

Středoškolačka Nam Hae-e se přihlásí na soukromé lekce matematiky ke slavnému učiteli a její mámu Nam Haeng-seon, která má srdce ze zlata, teď čeká velmi tvrdá srážka se světem soukromého vzdělávání.

Bře 26

Sláva

Dospívání Moon Dong-eun bylo plné bolesti a násilí. V dospělosti dává do pohybu důkladně promyšlený plán na pomstu.

Kdysi úspěšné pianistce zbyl kromě očí pro pláč už jen hezký úsměv. Pustí se ale za svojí šťastnou hvězdou a dostane se do městečka, kde najde naději, domov a lásku.

V době, kdy se sny hroutí jako domečky z karet, se nadějná šermířka Hee-do snaží probít mezi sportovní elitu. A taky potká mladíka Yi-jina, co chce začít nový život.