KOREJSKÁ KINEMATOGRAFIE

zhlédnuté korejské filmy (3) a seriály (36)

Kdysi úspěšné pianistce zbyl kromě očí pro pláč už jen hezký úsměv. Pustí se ale za svojí šťastnou hvězdou a dostane se do městečka, kde najde naději, domov a lásku.

V době, kdy se sny hroutí jako domečky z karet, se nadějná šermířka Hee-do snaží probít mezi sportovní elitu. A taky potká mladíka Yi-jina, co chce začít nový život.

Advokátka Yeo Mi-ran nesnáší, když ji poráží muži, a vynikající herec Nam Kang-ho zase nedůvěřuje ženám. Tihle dva, pro které láska nic neznamená, spolu ale jednoho dne musí začít chodit.

Úno 07

Vagabond

Kaskadérovi Cha Dal-geonovi zahyne při havárii letadla synovec. S pomocí tajné agentky Go Hae-ri se pokusí přijít pravdě na kloub.

Po otcově vraždě se Yoon Ji Woo toužící po pomstě přidá k mafiánské skupině a pod vedením mafiánského bosse se infiltruje do řad policie, aby zjistila pravdu o smrti svého otce.

Led 17

Sláva

Dospívání Moon Dong-eun bylo plné bolesti a násilí. V dospělosti dává do pohybu důkladně promyšlený plán na pomstu.

Energická královna se snaží zkrotit svoje divoké syny, aby se jeden z nich mohl v budoucnu stát králem Čosonu. O trůn ale mají velký zájem i její soupeřky.

Po letech od natáčení virálního dokumentu na střední škole se dva rozhádaní bývalí milenci znovu dostanou před kameru a do svých životů.

Lee Gon je korejský panovník, kterého lid považuje za dokonalého vůdce. On se však ve skutečnosti nechce věnovat svým povinnostem, a tak uteče do paralelního světa, kde narazí na neohroženou policistku.

Lis 28

Zásek

Mladá Hong Jihyo spojí síly s fanynkou do UFO a pustí se do vyšetřování náhlého zmizení svého přítele. Jenže při tom narazí na hodně divoké spiknutí.

Tyhle tři nejlepší kámošky se na sebe už dlouhá léta můžou vždycky spolehnout. Na prahu čtyřicítky pak bok po boku řeší různé strasti a slasti, lásku i ztráty.

Nehoda při paraglidingu zavede jihokorejskou Yoon Se-Ri do Severní Koreje a taky do života armádního důstojníka, který se rozhodne ji pomoci.