KOREJSKÁ KINEMATOGRAFIE

zhlédnuté korejské filmy (3) a seriály (36)

Tyhle tři sestry, které se na sebe můžou navzájem spolehnout, mají hluboko do kapsy. Společně se zapletou do spiknutí, ve kterém figurují bohatí i mocní lidé.

Obyčejný podnikatel Kang In-gu se zapojí do tajné vládní mise na dopadení korejského drogového bosse, který právě dělá špinavý byznys v Jižní Americe.

Zář 19

Hlubina

Ko Se Yun je překrásná prokurátorka a Cha Min je dědic kosmetické firmy, je hodný, ale neatraktivní. Oba zemřou při nehodě, ale jsou oživeni za pomoci kouzelného chleba, který však změní jejich vzhled podle toho, jací byli uvnitř. Ko Se Yun je oživena jako úplně obyčejné žena, nevýrazná, zatímco Cha Minův vzhled se řádně zlepší.

Rozvedená Seo Hye-seung se chce pomstít vypočítavé milence bývalého manžela. K ďábelskému plánu pak zneužije exkluzivní seznamku, která se stará jenom o zámožné klienty.

Mocná čarodějka v těle slepé ženy narazí na muže z vlivné rodiny, který chce, aby mu pomohla změnit jeho osud.

Geniální právnička U Jong-u právě nastoupila do špičkové právnické firmy, a i když má poruchu autistického spektra, nebojí se žádné výzvy v soudní síni ani v životě.

Prodavači nudlí přes den, krotitelé duchů v noci. Říká se jim lovci a svoje zvláštní schopnosti využívají k ochraně lidí před zlými démony.

Ha-ri se přestrojí za svoji kámošku a vyrazí místo ní na rande naslepo. Chce nápadníka odradit, ale zjistí, že je to její šéf. A ten ji navíc požádá o ruku.

Kvě 09

Nezastavuj

Běžecká hvězda potká překladatelku filmů, opustí kvůli ní kariéru, se kterou všichni kolem počítají, a poprvé v životě jde vlastním tempem za hlasem svého srdce.

Na konci období Korjo bylo slyšet volání po vyhlášení nového věku a obyčejní lidé riskovali úplně všechno.

Pečlivá meteoroložka a její bezstarostný kolega zjistí, že s láskou je to jako s počasím a předpověď nemusí vždycky vyjít.

Duch ženy dostane druhou šanci na 49 dní života a zjeví se před svým znova ženatým manželem a malou dcerou.